Loader

... spracováva sa ...

0902 406 604

ZUMBA fitness ®

Iveta Judinyová

Zumba je dynamický fitness program, ktorý v sebe spája prvky aeróbneho cvičenia a latinsko-amerických tancov. Využíva základné kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapájajú ďalšie prvky, napríklad brušné tance alebo tanga). Zumba je založená na princípe prerušovaného kardio tréningu, kde se strieda svižná časť s pomalou a v tejto kombinácii dochádza ku spaľovaniu tukov a efektívnemu formovaniu celého tela.

Nemusíte se báť, že by ste počas lekcie nestíhali! Aby se vám v Zumbe darilo, nemusíte vedieť tancovať. Na hodinách se začína najskôr s veľmi jednoduchými zostavami, ktoré sa postupne doplňujú o nové prvky, a zvládnuť ich preto môže naozaj každý. Na lekciu Zumby nepotrebujete mať žiadne tanečné alebo fitness skúsenosti, je navrhnutá pre každého bez rozdielu veku, váhy alebo kondície.

Zumba je zábava! Pri hodine prepotíte všetko oblečenie, spálite až 500 kalórií a pritom budete žiariť úsmevom od ucha k uchu. Počas hodiny si totiž ani neuvedomíte, že cvičíte, nemusíte premýšľať nad žiadnymi zložitými krokmi a budete sa cítiť ako na párty. Zumba je úžasná pre myseľ, telo aj dušu. Po cvičení se nebudete môcť dočkať ďalšej lekcie !

Doporučujeme pohodlné športové oblečenie umožňujúce volný pohyb - tričko, tielko, tepláky,krátke nohavice , halové tenisky, tenisky s odpruženou podrážkou. Behom tanca sa zapotíte, preto doporučujeme zobrať si so sebou uterák a pitie.

každý utorok a štvrtok o 18°° hod

1 hodina / 2.50 €

V prípade záujmu o bližšie informácie môžete kontaktovať priamo lektorku 0911 913 264

FITNESS

JUMPING

ZUMBA

KARDIO