Loader

... spracováva sa ...

0902 406 604

FITNESS centrum

Lion fitness má za sebou dlhú históriu, počas ktorej prešlo mnohými zmenami a vývojom. Pred nedávnom bolo kompletne zrekonštruované a zmodernizované. Pre svojich klientov ponúka priateľské prostredie, príjemnú atmosféru a kvalitné vybavenie pre rekreačné ako aj profesionálne cvičenie. Dostatok priestoru, moderné stroje a náradie umožňujú kvalitný a efektívny tréning.

Neodmysliteľnou súčasťou je sociálne vybavenie ako šatne, sprchy, skrinky na osobné veci pod dohľadom obsluhy.

Fitness je otvorené sedem dní v týždni od 07°° do 21°° ( víkend od 09°° ), takže máte možnosť vybrať si váš optimálny čas na cvičenie. Vstup je možné hradiť jednorázovo, alebo si môžete zakúpiť zvýhodnené permanentky.

Fitness Centrum Lion
Fitness Centrum Lion

Ohľadne cvičenia, stravovania alebo doplnkov výživy vám ochotne poradí náš tím, ktorého súčasťou je aj trénerka a fitneska Lucia Kristová. Pomôžeme vám vypracovať osobný tréningový alebo stravovací plán.

Pri našom fitbare vám radi ponúkneme chladené, nechladené alebo teplé nápoje, iontové nápoje, proteinové koktaily, energetické a proteinové tyčinky ako aj čerstvé ovocie. Zároveň máte možnosť zakúpiť si celé balenia výživových doplnkov.

Ponúkaný sortiment dopĺňajú základné pomôcky pre cvičenie ako opasky, rukavice, bandáže na zápästia, fľašky na nápoje.

Fitness centrum nie je iba "kopa železa ;)" pre drsných chlapov alebo kulturistických nadšencov. Ponúka možnosti pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórii. Stretnete tu študentov, maminy na materskej, pracujúcich, dôchodcov, ludí cvičiacich pre kondíciu, zdravie, postavu alebo len pre zábavu a odreagovanie.

Okrem samotného cvičenia na strojoch alebo s činkami je k dispozícii napríklad kardio zóna - bežecké pásy, stacionárne bicykle, steppery. Taktiež sa u nás pravidelne konajú hodiny Jumpingu alebo Zumby.

Veríme, že máme čo ponúknuť pre každého. Či už je váš cieľ krátkodobý, alebo máte záujem o aktívny životný štýl. Príďte sa presvedčiť sami. Tešíme sa na vás !

Fitness Centrum Lion

FITNESS

JUMPING

ZUMBA

KARDIO